Штампа ПДФ

Адреса наручиоца: Маршала Тита бр.12 12253 Средњево

Интернет страница наручиоца : www.ossrednjevo.edu.rs

Врста наручиоца: установа

Врста поступка јавне набавке: поступак јавне набавке мале вредности

Врста предмета: добра

Опис предмета набавке набавка и испорука огревног дрвета - 03413000 дрво за огрев

Елементи критеријума за доделу уговора: „економски најповољнија понуда“

• понуђена цена 90 бодова (пондера)
  • врста дрвета 10 бодова (пондера)

Начин преузимања конкурсне документације:

Конкурсна документација може се преузети на адреси: Основна школа,,Миша Живановић'', Маршала Тита бр.12, иста је доступна на интернет адреси: www.ossrednjevo.edu.rs и www.ujn.gov.rs , Портал јавних набавки.

Начин подношења понуде и рок за подношење понуде:

Понуђач понуду подноси непосредно или путем поште. Понуђач подноси понуду у затвореној коверти или кутији, затворену на начин да се приликом отварања понуда може са сигурношћу утврдити да се први пут отвара на адресу : Основна школа,,Миша Живановић'', Маршала Тита бр.12, са назнаком ,,Понуда за јавну набавку огревног дрвета, ЈН бр. 2/2014-НЕ ОТВАРАТИ”.

На полеђини коверте уписује се назив, адреса понуђача и контакт телефон.

Рок за подношење понуда је 13.06.2014.године. Благовременим ће се сматрати све понуде које су примљене на адреси: Основна школа,,Миша Живановић'', Маршала Тита бр.12,12253 Средњево најкасније последњег дана наведеног рока, до 11,00 часова.

Место, време и начин отварања понуда:

Отварање понуда је јавно. Понуде ће се отварати одмах, по истеку рока за подношење понуда, то јест 13.06.2014 са почетком у 11.30 часова

Отварање понуда ће се обавити у просторијама Основна школа,,Миша Живановић'', Маршала Тита бр.12,12253 Средњево.Услови под којима представници понуђача могу учествовати у поступку отварања понуда:

Отварању понуда могу присуствовати сва заинтересована лица.

Представници понуђача морају имати уредно овлашћење које ће предати Комисији за јавну набавку, приликом отварања понуда.

Рок за доношење одлуке:

Одлука о додели уговора биће донета у року од 10 дана од дана отварања понуда.

Лице за контакт: Додатна обавештења и информације у вези са припремом понуде могу се добити писаним путем –поштом или на е-маил Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели лице за контакт Слађана Милосављевић, секретар школе.

Желимо Вам пуно успеха са поднетом понудом.